ימי גיבוש לחברות

ימי גיבוש בטבע

אחת המשימות המהנות שאנחנו מבצעים בטיולי האלה היא ארגון והפקת ימי גיבוש לחברות ואירגונים בשטח. את החליפה אנו תופרים בדיוק לפי ההזמנות,  הדרישות והתקציב של לקוחותינו.

אחרי עשרות ימי גיבוש לחברות בעשרות שנים של עבודה, אנחנו יודעים להציע את המגוון הרחב והמוצלח ביותר הקיים היום בשוק. אנחנו מקשיבים ומתאימים את הפתרון לפי הדרישות, המטרות, החלומות, הרצונות והתקציב של כל חברה.

טיולי האלה - האלה טיולי מדבר, ים, גליל וגולן

טיולי שטח ברכבי ספארי לקבוצות גדולות
טיולי ג'יפים
נהיגה עצמית בשטח - ריינג'רים וטומקארים
ימי גיבוש ועבודת צוות ODT
אירועים בשטח לחברות ולקבוצות
פעילויות אקסטרים: סנפלינג, טיפוס מצוקים, אומגה

ניסיון רב שנים

מאחר ויכולת הביצוע נמצאת בידינו וניסיון רב שנים לימד אותנו לתת מענה לכל דבר בשטח, אנו מציעים מגוון פתרונות של יום גיבוש בשטח עם תכנים משתנים, פריסת מזון מגוונת, באזורים שונים ובפריסה ארצית.

ימי הגיבוש שאנו מציעים משלבים וממצים את כל יכולות טיולי האלה כך שהלקוח מקבל שירות ברמה הכי גבוהה ובמחירים הכי טובים.

ODT

טובים השניים מן האחד! ידוע כי צוות מגובש יכול להגיע להישגים טובים יותר מאשר אנשים בודדים ועבודה בהרמוניה תיתן את מירב התפוקה באווירה תומכת ובונה.
אנו מציעים ימי גיבוש וסדנאות לפיתוח כישורי צוות שהם חלק ממערכת, הבאה לתת מענה ליצירת סביבה אחידה, מגובשת, תומכת, מחזקת ומשתפת פעולה של כל הפרטים בקבוצה.

משימות מאתגרות

ימי גיבוש נועדו לבנות מסגרת המקיפה את כל אנשי הצוות, מבלי להתחשב בתפקידו ובדירוגו של כל משתתף ביומיום המוכר, יחד עם זאת לאבחן למי יש את הנתונים להוביל את הקבוצה. במהלך יום הגיבוש נתחלק לקבוצות לקבלת מגוון משימות מאתגרות הן פיזית והן מנטאלית וחשיבתית הטומנות ערכים מובנים, תוך פעילות מהנה.

ODT - Out Door Training

על מנת להצליח, על הצוות לשתף פעולה, להיות יצירתי, לתת אמון האחד בשני, להכיר האחד את השני, לדעת לקבל חולשות וחזקות של אחרים ועוד… מניסיוננו, הבאת צוות לפעילות בשטח ומפגש עם אתגרים שלא בשגרה, עורכת מעין היכרות מחודשת בין חברי הקבוצה, גורמת לשיתוף פעולה ביניהם ובעיקר, תורמת לגיבוש ולשיפור הביצועים של הצוות כולו, הן באספקט הפרטי והן באספקט הקבוצתי. אנו נתאים את מקום וסוג הפעילות לפי בקשת הלקוח וצרכיו. את הקבוצות ידריך צוות מנוסה ובהתאם לפעילות נזמין מאמנים אישיים או קבוצתיים ללוות את יום הפעילות.

סוגי פעילויות שאנו מציעים:

משחקי גיבוש
יום כיף המורכב ממשימות שונות חלקן פיזיות וחלקן אתגר מחשבתי. ביום זה נעלה את המוטיבציה  והמורל הקבוצתי וניצור אווירה של שיתוף פעולה ועזרה קבוצתית. פעילות זו תורמת לגאווה הקבוצתית ויוצרת חוויה עוצמתית להמשך העבודה היומיומית של הקבוצה.

חשיבה יצירתית – משחקי חשיבה גדולים

לפעמים האתגר הוא רק בראש וכל אחד רוצה לפעמים לחזור להיות קצת ילד. זו ההזדמנות לשחק בגדול, להפעיל את הראש והחשיבה היצירתית של כל אחד מחברי הצוות וביחד ליצור כיף גדול ואווירה שמחה.

סדנאות בישול אירגוניות

אוכל תמיד מקרב בין כולם ובימים שהכל סובב תוכניות אוכל, אנו מזמינים אתכם להיות הטבחים ליום אחד. נעבור את כל שלבי הבישול, מתכנון המצרכים והצוות ועד עריכת סביבת האכילה והארוחה כולה.

מסע אל עומק הלב – מסע מתגלגל במדבר

המסע משלב התמודדות פיזית ויצירת תלות חברתית בקבוצה.
הזדמנות ליהנות מנופים עוצמתיים והשקט המדברי. מסע שייתן לכל אחד חוויה אישית וקבוצתית בלתי נשכחים.

האלה טיולי מדבר - איתן אטיאס  

טיולים, טבע, רכבי ספארי, ג'יפים, טרקטורונים, ריינג'רים, טומקאר, סנפלינג, גלישת מצוקים, גלישת אומגה, גשר חבלים, חברות, אירגונים, ימי גיבוש, ODT, תנועות נוער, פריסות בשטח ואירועים בטבע. 

    האלה טיולי מדבר - איתן אטיאס  

    טיולים, טבע, רכבי ספארי, ג'יפים, טרקטורונים, ריינג'רים, טומקאר, סנפלינג, גלישת מצוקים, גלישת אומגה, גשר חבלים, חברות, אירגונים, ימי גיבוש, ODT, תנועות נוער, פריסות בשטח ואירועים בטבע.