טיולי ג'יפים ברחבי הארץ

האלה טיולי מדבר מתמחה בניהול וארגון אירועים בשטח לחוויה ייחודית. החברה מציעה מגוון אירועי יום ולילה מורכבים, הכוללים ימי חוויה ואתגר, המשלבים בתוכם מגוון עשיר של חוויות, ריגושים ועניין.

אירועי הלילה בנויים מהרפתקה לילית המובילים לערב קסום במגוון צבעים, טעמים וחוויות. הפעילויות כוללות טיולי ג'יפים, טיולי ספארי, סנפלינג, הפעלות למבוגרים ולילדים, סדנאות יצירה, סדנאות רוח ומיסטיקה, צוותי בידור ועוד. האירועים מיועדים לקבוצות גדולות וקטנות, לערבי חברה ולמסיבות משפחתיות.

באירועים משלבים מגוון ארוחות מקפה ומאפה ועד גורמה. הארוחות מוגשות ברמות שונות מישיבה על מחצלות, הגשת מזנונים או שולחן כיסא. באירועים ישיבה על פופים ושולחנות נמוכים, בר אלכוהול, תאורה בסיסית ותאורה גבוהה. כתובות אש ופירוטכניקה. קרון שירותים ממוזגים, שרותי במה והגברה, ועוד. אנו יודעים לתפור את כל החבילה או מרכיב מסוים, תוך שיתוף פעולה עם כל ספק או מפיק אחר.

האלה טיולי מדבר - איתן אטיאס  

לחברת טיולי האלה הניסיון, היכולת וההצלחה לשלב בין כל המרכיבים ליצירת חוויות ואירועים בלתי נשכחים! טיולים, ג'יפים, טרקטורונים, ריינג'רים, ספארי, סנפלינג, גלישת מצוקים, אומגה, גשר חבלים, ימי גיבוש, ODT, פריסות בשטח ואירועים בטבע. 

בכל שאלה, פניה או הזמנה אנא צרו קשר

"כל מה שאתם יכולים לדמיין, הוא אמיתי"

פאבלו פיקאסו